KIYMETLİ ZİYARETÇİLERİMİZ
KIYMETLİ ZİYARETÇİLERİMİZ

KIYMETLİ TAKİPÇİLERİMİZ

An itibariyle Efendi Hazretleri (Kuddise Sirruhu) hanelerinde zikirle meşguller. Allah sıhhat ve afiyet üzere uzun ömürlerle muammer eylesin. İrşadını daim eylesin.

Ehlisünnetin kalesi muhterem Şeyhimizin Din-i Mübin-i İslama hizmetini ve müslümanlar üzerindeki tesirini kırmak isteyen ehlisünnet düşmanlarının Efendi Hazretleri'nin hareket sahasını kısıtlamak için onun hizmetkarlarına iftiralarla saldırdıklarını görmekteyiz.

Geçirdiği ağır hastalıklar sebebiyle 2006 dan 2008 yılının baharına kadar insanlarla görüşemeyen ve ziyaret edilemeyen Efendi Hazretlerinin yeniden sıhhat bulmasına, irşad seyahatlerine çıkmasına vesile olan hizmet ekibinin İslam düşmanlarını ve sapık fırkaları oldukça rahatsız ettiği maruz kaldıkları asılsız iftiralar ve haksız muamelelerden aşikar olmaktadır.

Hizmet ekibine daha evvel ergenekoncu diyen hasetçilerin, darbe sıkıntısının henüz tamamen atlatılmadığı şu günlerede meydanları diri tutan ve halkı uyandıran cemaatimizin dikkatini dağıtmak için hizmet ekibine paralelci iftiralarıyla saldırdıkları ve Efendi Hazretlerinin hanesini baskı altına almaya çalıştıkları görülmektedir.

Halbuki Efendi Hazretlerinin hizmetkarlarının diyalogçular (paralelciler) hakkında siyasi iradeyi Medine-i Münevvereden ikaz ettikleri, dinler arası diyaloga karşı uluslararası konferans düzenledikleri, Marifet Dergisi ve sosyal medya hesaplarından defalarca makale yayınladıkları herkesin malumudur. 

Bunlara rağmen, paralelcilerin deşifre edilip tutuklandıkları şu ortamda hizmet ekibine kumpas kurmaya çalışan fitneci ve hasetçileri Allah'a havale ediyoruz. (Kanuni haklarımızı biliyor ve yeri geldiğinde kullanacağımızı da duyuruyoruz.)

SEFERLERE NASIL ÇIKILIYOR


Efendi Hazretlerinin sefere çıkışları doğrudan kendisine arzedilen teklifi kabul buyurması, bazı hanımların muhtereme Hacı Annemize müracaat etmeleri ile Hacı Annemizin Efendi Hazretlerine sunmaları yada hizmetkarlara iletilen davetlerin yine Hacı Annemiz vasıtasıyla Efendi Hazretlerimize ulaştırılması ve neticede Sultanımızın münasip görmesi ile olmaktadır.

Efendi Hazretlerinin hanesinde her şey bizzat Sultanımızın hüküm ve tasarruflarıyla yürümektedir. Hizmet ekibi de sadece sevgili Sultanımıza ve Hacı Annemize karşı sorumludurlar. Şeriat-ı Ğarraya ve Tarikat-ı Aliyyeye göre (mevcut kanunlara göre de) mürid olsun olmasın hiç kimsenin hane işlerine müdahil olma hakkı ve salahiyeti yoktur haddi de değildir.

Kaynak: Marifet Derneği

Facebook Twitter Google Plus Embed Kodu
4535
izlenme
Yorumlar
Yazdığınız yorum en az 4 karakter olabilir! Kalan karakter sayısı : 1250
  • Henüz yorum bulunmamaktadır!
  • Daha Eski Yorumlar

EN ÇOK İZLENENLER